Atlikti darbai ir atsiliepimai

Vadimas Zizas MB "Gyvenimo akseleratorius"

Mantui patikėjome savo media kompanijos tinklapio kūrimą. Nuo logotipo sukūrimo iki visos idėjos įgyvendinimo. Kantrybė - stiprus šios įmonės bruožas. Aš esu iš tų žmonių, kurie nuolat "prisikabina" prie smulkmenų, logotipą kūrėm "kartu" porą savaičių, nes man vis kažkas netikdavo, bet per tą laiką neišgirdau nei vieno "negaliu, nenoriu keisti, palikim kaip yra, kiek galima?" ir t.t. Darbu patenkintas, REKOMENDUOJU kitiems!

www.eternalraspberry.com

Aurimas D. UAB "AKTĖ"

Šaunuoliai, puikiai susitvarko su dideliais iššūkiais, taupo kliento pinigus atsižvelgdami i laika. Didžiausios rekomendacijos renkantis šią kompanija, kadangi kainos ir super kokybės santykis yra aiškiai matomas ir įvertinamas. Džiaugiuosi tai pat profesionaliai ir draugiškai dirbančia komanda. Jokių nesklandumų, punktualu, profesionalu, malonu. Rekomenduočiau visiems. Ačiū ir sėkmės Jums. Skylounge kolektyvas

www.skylounge.lt

Irmantas Jurėnas

Patikimi specialistai kurie žino savo darba bei labai supratingi. Rekomenduoju ieškantiems kokybės bei profesionalumo savo versle!

www.stilingos.lt

Rimgaudas P. MB "Intelas"

Jau turėdami patirties tinklalapio kūrimo procese, parnerį naujam projektui rinkomės itin atsakingai ir atidžiai. Šios įmonės darbu esame tikrai patenkinti - puikus kainos ir kokybės santykis, atsižvelgia į poreikius ir ypač geranoriška pagalba iškilus neaiškumams ar problemoms naudojantis ir tobulinant svetainę. Tikras malonumas dirbti su profesionalais, kurie visus klausimus sprendžia greitai ir operatyviai. Ačiū už partnerišką požiūrį!

www.shop.vestuviukarstine.lt

Marius Montvydas MB "Vinelita"

Patikima įmonė. Nors darbai jau seniai atlikti, pinigai sumokėti, bet įvairius klausimus ir problemas sprendžiam iki šiol ir tavęs nepalieka vieno. Kai esi žalias šitoje srityje svarbu turėti gerą ir patikimą partnerį, kuris tau visada patars IT klausimais. Man asmeniškai patiko jų siūlomos kainos ir suteikiamos paslaugos. Jeigu norit patikimo IT partnerio, siūlau rinktis UAB IT verslo grupe. AČIŪ tau Mantai.

www.jaunelis.lt

Join by April 27 and Win $200 in Programs and Services

This is a simple hero unit, a simple call-to-action-style component for calling extra attention to featured content.